Ünlülerden Kızıl Tonları

Kızıl saç renkleri kullanan Ünlü aktrisleri inceledik. Kırmızı tonlarda saç boyası kullanan bazı oyuncuların saçları kırmızı tonlar ile özdeşleşmişler. Bizde bu bahane ile birkaç ayrı tonda kızıl rengi araştırarak sizlere bilgi vereceğiz. Kızıl tonlar dört mevsim kullanılabilen saç boyalarındandır. Göz rengi önemsizdir. Beyaz bir tene sahip iseniz kırmızı tonlar kullanabilirsiniz. Kızıl tonlar için biraz bakımlı olmak gerekebilir. Hem saçlara bakım uygulamak gerekir. Hem de biraz makyaj yapmak gerekebilir.

Emma Stone Kızıl Saç Renkleri

Emma Stone Kızıl Saç Renkleri;  Genç oyuncu kızıl saç renkleri ile bütünleşen bir hanım kızımız. Beyaz tenleri ve açık yeşil gözleri ile adeta büyülüyor. Bu renk tonunu kullanmak için Emma gibi tipiniz olmasına gerek yok fakat Emma gibi beyaz ten rengine sahip olmanız gerekmektedir. Emma Stone Hollywood’un en sıcak kızıl saçlı oyunculardan bir tanesidir. Ünlülerin kullandıkları saç modelleri ve renkleri modayı belirliyor. Kızıl tonlarda Emma da öncü ünlülerden bir tanesi olarak biliniyor. Ayrıca kızıl tonlarda dalgalı ve uzun saçlar oldukça hoş bir görüntü vermektedir. Abiye, topuz gibi modeller de kızıl için bir engel değildir.

Jessica Chastain saç renkleri Jessica Chastain-sac-renkleri


Jessica Chastain Kızıl Saç Renkleri; 
Daha bakırsı bir kızıl, daha doğal, farklı fakat bir o kadarda etkileyici bir kızıl istiyorsanız. Jessica’yı örnek alın. “Yardım”, “Hayat Ağacı” ve “Sıfır Koyu Otuz” gibi filmlerle adını duyurmuş Jessica Chastain daha doğal kızıl tonları arayan bayanlar için iyi bir örnek olur. Bu renk tonunda hafif oynamalar yaparak çilek kızılı, kayısı kızılı, yakut kırmızısı gibi renklerle zenginleştirebilirsiniz. Yaz günleri için hem eğlenceli, hem de neşeli bir saç rengi.

Lindsay Lohan-kızıl-sac-renkleri Lindsay Lohan-kizil-tonlari

Lindsay Lohan’ın Kışkırtıcı Kızılları; O artık Amerika da pek sevilmese de, Hollywood’un en büyüleyici ünlülerindendir. Daha kadınsı bir kızıl kullanır, daha seksi bir saç rengine sahiptir. Ten rengi, göz rengi saçı ile bütünleştiğinden cezbedici bir görüntü verir. Lindsay Lohan’ın Kırmızısı koyu da olsa çilleri sayesinde çok doğal bir görüntü oluşturuyor. Bu tip bir kızıl tonları kullanmak istiyorsanız ten renginize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Açık bir ten, yüzde hafif kızıllar sizi çok doğal ve çok etkileyici yapar. Kızıl saç renkleri en çok sonbahar aylarında kullanılsa da, yazın sıcağında çok etkileyici olabilirsiniz. Fakat kızıl tonlarını kullanırken biraz kendinize zaman ayırıp saçlarınıza bakım ve kendinize makyaj yapmalısınız. Kızıl saçlar için makyaj örneklerini buraya tıklayarak yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

DMCA.com Kadın Dünyası