Sonbahar Saç Renkleri Trendi

Bu sezon doğal tonlara dönme vakti geldi. Sonbahar saç renkleri trendlerinde pastel renkleri, kahveler çok moda. Yumuşak sarışınlar ve düz renkler trend haline geldiler. Sonbaharda birlikte röfle, gölge uygulamaları rafa kaldırıldı. Bunlar yerine ombre saç boyama tekniği ön planda tutuluyor. Doğal tonlarda saçları çarpıcı ve etkileyici yaparak yumuşak dalgaları ön planda tutmalısınız. Doğal nötr tonlarda etkileyici koyu tonlar kullanın. Aşağıda örneğini verdiğimiz “Karamel Kahve” en çok moda olan saç renkleri olarak gösterilmektedir.
Ünlü kuaför Rita Hazan sonbahar mevsiminde koyu ve sıcak, hafif ve parlak saç renkleri tonlarını kullanmanızı öneriyor.  Sizlere bu konuda bazı örnekler sunacağız.

Karamel Kahve Tonlarıkahve karamel

Karamel Kahve Büyüsü

Karamel kahve furyası bu sonbaharda çok yükseldi. Açık renkten dönen beyaz tenli, buğday tenli bayanlarımız çok sıklıkla karamel kahve tercih etmektedir. Çünkü açık renklerin sonbahar ve kış aylarında fazla yıprandığından, fazla zaman harcamak gerektiğinden ve daha çok bakım gerektirdiğinden tercih edilme oranlaması azalmıştır. Karamel kahve, kumral, kahve kızılı, caffe latte gibi saç rengi tonlarına rağbet çoğalmıştır. Nevacolor Premium 7.7 Karamel Kahve tonları, Loreal Creme Gloss 634 Bal kahve 623,  Caffè Latte Loreal Excellence Creme 4.35 Karamel Kahve renklerini mutlaka denemelisiniz. Loreal’in bu saç boyası renkleri büyüleyici ve çok etkileyicidir. Koleston’un ise 6/7 serileri bu renge uygundur.

bal kahve rengibal kahve tonları

Bal Kahve Saç Renkleri Mutlaka Denenmeli

Sonbahar da bal kahve saç renkleri sıklıkla görülecektir. Bayanlarımızın beğenisini kazanan ve trend olan bu tonlar Loreal ve Koleston saç boyası serilerinde bulunmaktadır. Doğal renklere en yakın saç boyalarından olup beyaz, buğday ve bronz tenliler için idealdir. Ombre stillerine çok uygun ve oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. En iyi saç modeli olarak dalgalı saçlar önerilmektedir. Su dalgası, gevşek dalgalar daha uygun ve daha çekici bir görünüm kazandırmaktadır.

Esra Erol Karamel ÇikolataRojda Demirer Karamel Çikolata

Karamel Çikolata Saç Renkleri

2012 -2013 sonbaharın saç trendleri arasında karamel çikolata tonları oldukça bayanlar tarafından tutulmuş ve ünlülerimiz tarafından da kullanılmaktadır. Beyaz ve bronz tenliler için çok hoş bir renk tonu olup düz saçlarda daha havalı bir görüntü vermektedir. Loreal saç boyalarının serilerinde renk çeşitleri mevcuttur. Saç bakımı diğer açık tonlara göre daha kolaydır. Renk koruyucu şampuan ve saç kremi ile birlikte haftada bir gün parlak görünmesi için saç maskesi kullanılması önerilmektedir.

, ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. hale dedi ki:

    ya ben esra erolun şu anki saç rengini merak ediyorum bilen varmı tşk edrim

Yorum Yaz

DMCA.com Kadın Dünyası