Ombre Saç Renkleri

Ombre Saç Renkleri

Son zamanların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren ombre saç trendi en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.Eğer sizler de hayal ettiğiniz görünüme sahip olmak isteyenlerdenseniz abre saç trendine merhaba diyebilirsiniz.

Havalı Ombre Saç Modelleri:

Ombre saç modelleri’ni katlı kesimler ile destekleyerek kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. Katlı kesimleri salaş topuzlar ile destekleyebilirsiniz.

Sarı ve Gümüş Ombre Modeli

Trend modanın enleri arasında boy gösteren sarı ve gümüş ombre modelleri 2015 yaz sezonunun en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Sarı ve gümüş obre modellerini çiçekli taçlar ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz.

ombre-sac-renkleri-2 ombre-sac-renkleri-1

Kahverengi Ombre Saç Rengi

Eğer esmer tenli bayanlardansanız kavrengi ombre saç rengini tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç modellerini örgü detayı ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz.

Balyaj Ombre Dalgalı Saç

Havalı görünmeyi seven bayanlardansanız balyaj ombre dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen saç modelleri arasında boy gösteren balyaj ombre dalgalı saç modelleri trend görünüm yaratmak isteyenler için oldukça idealdir. Eğer saçlarınızın doğal görünmesini isteyenlerdenseniz , kendi saç renginizin üzerine balyaj attırmalısınız. Böylelikle hem dip boyanız gelmeyecek hemde doğal görünümün ön plana çıkmasına olanak tanımış olacaksınız.

ombre-sac-renkleri-4 ombre-sac-renkleri-3

Kahveden Sarıya Ombre Saç Modeli

Kahveden sarıya ombre saç modeli, klasik saç modelleri arasında boy göstermektedir. Bu tarz saç modellerini at kuyruğu ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Benim bu tarz renklerde favorim hafif kıvırcık ve dalgalı saç modelleridir. Tabi ki bu sizin zevkinize bağlı. Daha farklı modeller için saç renkleri etiketini tıklayarak diğer modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

DMCA.com Kadın Dünyası