Bu Yazın Moda Saç Renkleri

Yeni bir saç rengi tonu ile farklılık yaratmak istiyormusunuz? Sizler için moda olma olasılığı yüksek saç renkleri ni araştırdık. Müthiş bir tarz yaratarak çevrenizdekileri kıskandırın. İlk öncelik cansız saçlarınızı canlandırma ile başlamalı. Saçlarınız bakımlı, canlı ve parlak olmalı, bu yazın rengi zaten parlayan tonlar. Aşağıdaki örneklerde çağdaş saç boyama tekniği uygulanmış ve profesyoneller tarafından yapılmış. Sizler saç renginin tonuna dikkat edersiniz fakat kendi zevkinize göre daha sade bir şeyler yaptırabilirsiniz. Eğer saçlarınız da doğal görünümün devam etmesini istiyorsanız ince gölgeler uygulamalısınız.  Bir kaç stil oynaması ile parlak tonlara sahip olduğunuz saçları şaşırtıcı ışıltısını korumanın yollarını bulun. Saçlarınıza uyguladığınız formül sürekli kalıcı olmayabilir bu yüzden saçınıza sürekli bakım yapmanız gereklidir.

yaz-sac-renkleri-1 yaz-sac-renkleri-2

Saç rengi fikirleri için yaratıcı uzmanların fikirlerini araştırın. Ten renginize ve zevkinize göre kızıl, sarı, koyu kahve tonlarınından birisini tercih edin.  Eğer radikal bir değişikliğe gidecekseniz saçlarınızı profesyonel ellere bırakın fakat geçiçi bir saç rengi istiyorsanız biraz bilgi ile evinizde kendiniz de saçlarınızı boyayabilirsiniz.

Kızılın Etkisini Yaşayın!

Kızıl ve kırmızının etkisini yaşamalısınız. Bu sezon bu renkler her saç boyasının karışımına girdi. Kahve kızıllar, bakır kızıllar, karamel kızıllar çok moda. Saçlarınız da kızıl gölgeleri de mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Tabi kırmızı tonları saçlarınızda barındıracaksanız mutlaka ve mutlaka ten renginizin uyumlu olması gerekir. Kızıl için önerilen ten rengi ise beyaz dır.

yaz-sac-renkleri-5 yaz-sac-renkleri-4

İnce Gölgeleri Tercih Edin Doğal Kalın!

Doğal bir görünüm istiyorsanız saçlarınızdaki gölgelerin ince olmasına dikkat edin. Parlak saçınıza, canlı renk tonunuza gölgeleri uygularken inceltin. Bu daha doğal renk tonlarını yaratılmasına yardımcı olur. Yukarıda ki gölgelendirmeleri incelediğiniz de saçların içerisinde kırmızı renklerin olmasına rağmen ne kadar doğal görünüm kazandırdığını göreceksiniz. Sıcak tonları mevsimsel kullanmanızı tavsiye ederim. Sıcak tonlar eğlenceli, neşe katan renklerdir.

yaz-sac-renkleri-3 yaz-sac-renkleri-6

Sezonun Saç Renkleri

Kızıl renkleri ve sarı renkleri hakim görünmektedir. Yaz aylarında açık renge rağbet yükselecektir. Kızıl gölgeler her zaman ilgi çekmiştir fakat hiç bu kadar çok kullanılmamıştı. Bende saçlarımda karamel gölgeleri tercih ediyorum ve sizlere tavsiyem bal tonları ve karamel tonlarında gölgelerinizi açık kumral, kahve gibi taban renklere uygulatmanızdır. Sarı saçlarınızda bir gölge renkleri istiyorsanız sarı alt taban üzerine ballı bisküvi, kum tonları gibi gölgelendirme işlemlerini yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu sezon enerji veren renklerin moda olduğunu bilmenizi isterim.

Yorum Yaz

DMCA.com Kadın Dünyası