2016 Kızıl Serisi Saç Boyaları

2016 Kızıl Serisi Saç Boyaları

2016 yılında kızıl tonları arasında en moda olanları sizlere örnekleyelim. Eğer ten renginiz uygun ise bu yıl özellikle kış ve ilkbaharda kızıl serisini değerlendirmeniz lazım. Özellikle beyaz tenliler ve ten rengi soluk olanları daha çok önerdiğim tondur kızıllar. Yüzü al al olanlara kızıl tonlar pek uygun olmamaktadır. Çok fazla kırmızı olur, oda pek ilgi çekmez. Fakat daha mat daha soluk kızıllar uygun olur.

Kızıl serilerde, 66/46 aşk alevi , 77/44 kor ateşi, 6/4 kızıl bakır, 55/46 kızıl büyü, 6/74 terrakota, biraz mor tonları barındıran 44/46 koyu ateşli kızıl tonları, 6/34 bakır kızıllar çok favoridir. Ten rengi biraz daha koyu bir renk olan veya yüzü al yanaklı bayanlar için 7/64 vişne kızılı, 6/34 bakır kumral, 5/66 mürdüm kızılı,  5/45 koyu nar kızılı tonlarını mutlaka denemelisiniz. Bu saydığım tonlar Koleston saç boyalarına aittir. Özellikle özel kızıl serisini mutlaka incelemelisiniz.

ask-alevi ask-alevi-tonlari

Aşk Alevi Kızıl Saç Renkleri Örnekleri ( Modeller profesyonel renk uzmanları tarafından uygulanan tonlardır)

ask-alevi-kizil-sac-renkleri ask-alevi-kizil-tonlari

 Sonbahar Kızıl Tonları, İlkbahar Kızıl Tonları Trendleri İncelemesi

2016 yılında Loreal kızıl serilerini inceleyelim. 4,26 mor kızılı beyaz tenliler üzerinde çok şık durmaktadır. Bu tür renkler cesaret ister. Kendinizde bu cesareti bularak saçlarınızda kızıl saç renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Yine Loreal serisi 6,66 yoğun kızıl serisi bildiğimiz klasik kızıldır. Aşk alevi tonlarına benzer. Beyaz tenli bayanlarımız için 2016 yılının ilk aylarında moda saç rengi olacaktır. 5,65 kızıl kahve biraz ten rengi daha koyu olanlar için daha uygundur.

Favorilerden 7,23 tarçın bakırı tonları, 556 romantik kızıl kestane daha çok buğday teni değil de, biraz daha çık tonlar için uygundur. Ateş sıcak kahve tonları ise köpük boyalar için güzel bir saç rengi tonudur. 740 ateşli kızıl tonları ise daha açık ten rengi için uygundur. Bu tonlarda favoriler arasındadır. 5,62 ise kızıl kahve tonları için güzel bir örnektir. Bir çok ten rengine uygundur.

Tarçın-bakır kizil-atesi

 Tarçın Kızıl Tonları                                                               Ateşli Kızıl Tonları

mor-kizil-tonlari kizil-kestane

Mor Kızıl Tonları                                                               Kızıl Kestane Tonları 

Kızıl Saç Renkleri Tonları Bakımı 

Bu tür saç renklerine saç pigmentlerini canlı tutmak gerekir. Kızıl tonlar için yapılan özel saç şampuanları ve saç kremlerini kullanmak gerekir. Saçların parlaklık vermesi, ışıltı yayması için doğal bakım yöntemleri uygulanmalıdır. Kızıl tonları biraz cesur bir renktir. Madem cesursunuz saçlarınıza önem vererek bakımını gerçekleştirmelisiniz. Kadın Saçları ile güzeldir sözlerini unutmayın.

Kimler Kullanmalıdır? 

Genelde açık tenli bayanlar için uygundur. Fakat bugün çok çeşitli örnekler sundum. Kolestonun özel kızıllar serisi beyaz tenliler içindir. Kahve kızıllar, kestane kızıllar, mor kızıllar daha koyu ten renkleri için kullanılabilir. Buğday tenliler, bronz tenliler için uygundur. Eğer yüzlerinizde kızıllık çok ise mat kızılları, yüzünüz soğuk bir beyaz ten ise canlı, ateş kırmızısı kızılları kullanmanız daha doğru olmaktadır.

dark-red red-hair

IMG_5362_stylelistcrop dark-red-hair-color-ideas-pinterest

 

Daha çok kızıl saç renkleri örnekleri için kategoriler içinde kızıl tonlarını incelemenizi tavsiye ederim. Bu sezonda kızıl tonları çok revaçta olup oldukça favoridir. Bu yüzden cesaretini toplayarak saçlarınızın rengini değiştirmeye niyetlenin.

Örneklerde yer almayan bir çok kızıl tonları bulunmaktadır. Bunları kategorilerden ulaşarak inceleyebilirsiniz. Sizlere son tavsiyem akaju saç boyasını incelemeniz olacaktır. 2016 yılının kış aylarında en çok tercih edilen saç rengi olacağını size söyleyebilirim.

 

Yorum Yaz

DMCA.com Kadın Dünyası